Plik PDF

Miłujcie się! 2015-4

pl.2015-4

1,43 zł

Więcej informacji

W numerze 4-2015 „Miłujcie się!”:

– Artykuł „Świadek Zmartwychwstałego – Alicja Lenczewska”. Emerytowana nauczycielka Alicja Lenczewska zostawiła swoje duchowe zapiski zebrane w dwóch tomach: w Świadectwie i w Słowie pouczenia. Teksty te należą do pereł literatury religijnej.

– Na środku ulicy w Nowym Jorku w nocy bije się ponad 40 osób. Franciszkanin żegna się, wysiada z auta i ładuje się w sam środek bijącej się gromady. Zaczyna krzyczeć na całe gardło: „W imię Boże, przestańcie!”. W artykule „Jezus z Bronksu” przeczytamy o pracy franciszkanów w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku.

– Coraz więcej osób ćwiczy jogę, twierdząc, że dla nich to tylko relaksujące ćwiczenia fizyczne i nie wiążą ich z określoną filozofią. Czy jest to możliwe? Artykuł „Czy joga to tylko ćwiczenia?”.

– W jaki sposób każdego dnia w roku możemy uzyskać odpust za dusze w czyśćcu cierpiące? O tym dowiemy się z artykułu: „Bezcenny dar dla cierpiących w czyśćcu”.

– Czym jest czystość? Czy można dziś w ogóle mówić, że czystość jest wartością? Artykuł Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Przywrócić modę na czystość”.

30 innych produktów w tej samej kategorii: